تبلیغات
Ž - ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته

ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:سه شنبه 12 اردیبهشت 1396-09:43 ق.ظمفیدستان:

ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته

گذشته را چگونه فراموش کنیم ؟

زندگی ما وابسته به قبل ی مفید و بد هست که اگر زیادی به قبل فکر کنیم متاسفانه دچار افسردگی سختی خواهیم شد .

۶ روش برای فراموش کردن گذشته

۱ – درباره افکار و خاطراتتان بنویسید، نقاشی بکشید و درموردشان حرف بزنید. برای فراموش کردن قبل تان باید به خاطراتتان احترام بگذارید.

۲ – با دور ریختن احساسات و عواطف مربوط به خاطرات دردناکتان ، آن ها را فراموش کنید. خواهید دید که بعد از آن چقدر احساس آرامش می‌کنید.

۳ – درصورت امکان به عقب برگردید و با کسانیکه در آن خاطرات دخیل بوده اند حرف بزنید. برای فراموش کردن قبل تان باید به عقب برگردید.

۴ – احساسات واقعیتان را با کسی در بین بگذارید. اگر صلاح هست به آن ها اعتراف کنید. برای فراموش کردن قبل تان باید احساساتتان را بروز دهید. اگر باید با اشتباهاتتان کنار بیایید، باید تقصیر یا گناهتان را گردن بگیرید.

۵ – معذرت خواهی کرده و طلب بخشش کنید. برای فراموش کردن قبل تان باید آسیب پذیر باشید.

۶ – برای بازرسی پرخوری ها، اعتیاد یا آسیب رساندن به خودتان به خاطر قبل دردناکتان کمک بگیرید. برای فراموش کردن قبل باید غرور را کنار بگذارید.

فراموش کردن عزیزان، چه همسرتان باشد که از او طلاق گرفته اید، چه فرزندتان باشد که فوت کرده، چه خواهر یا برادرتان باشد که از شما دور شده یا هر کس دیگری، بسیار مشکل هست. فراموش کردن قبل نیاز به تلاش و انرژی بسیار دارد.

مطمئن باشید که بعد از این قبل دردناک نه تنها میتوانید به زندگیتان ادامه دهید بلکه عاقل تر، آرام تر، و متمرکز تر خواهید بود.

ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته

فراموش کردن گذشته یعنی چه؟

فراموش کردن قبل یعنی قبول کنید که برای تغییر قبل کاری از دستتان برنمی آید: در مواجهه با شکستتان شما هرچه از دستتان برمی آمده، کرده اید. باید بدانید که تا جاییکه می توانسته اید مفید، مهربان و مؤثر بوده اید. اگر قرار بود به عقب برگردید مطمئناً نمی توانستید کاری بیش از آن انجام دهید. پس باید قبل را فراموش کنید.

فراموش کردن قبل یعنی خود را برای اشتباهاتتان ببخشید:

فکر کردن دوباره به آن چه که می توانستید یا باید انجام می دادید هیچ اثری ندارد. اگر با اشتباهاتتان درگیر هستید یا شکست خورده اید ، سعی کنید خودتان را ببخشید.

فراموش کردن قبل یعنی افکارتان را بشناسید:

اگر میبینید که مدام درگیر قبل هستید، با ملایمت افکارتان را به زمان حال برگردانید. سعی کنید این عادت را کنار بگذارید که مدام به اشتباهات قبل تان فکر کنید.

فراموش کردن گذشته یعنی به ذات زمان اعتماد کنید:

زمان می گذرد و شما هم باید از قبل بگذرید. زخم هایتان کم کم التیام می یابند و فقط جای آن بر جا میماند.

فراموش کردن قبل یعنی ارتباطات اخیر ایجاد کنید:

لازم نیست که حتماً یک گروه دوست تازه پیدا کنید. می‌توانید یک دوستی اخیر را با یکی از همکارانتان شروع کنید یا یکی از همسایه ها را برای شام به منزل تان دعوت کنید. اگر درباره شکست هایتان با کسی حرف بزنید راحت تر می‌توانید با آن ها کنار بیایید.

ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته

فراموش کردن قبل یعنی در مکالماتتان به دنبال تعادل باشید:

خیلی مهم هست که دردها و ناراحتی هایتان را با دیگران قسمت کنید اما به همان اندازه مهم هست که به زندگی دیگران هم علاقه نشان دهید.

فراموش کردن قبل یعنی یک دنیای تازه را تجربه کنید:

شروع به تحصیل در یک رشته تازه کنید یا یک سرگرمی اخیر پیدا کنید. برای فراموش کردن قبل باید به دنبال جهت های تازه باشید.

فراموش کردن قبل یعنی زمانتان را در اختیار دیگران قرار دهید:

فرصت های بیشمار تازه ای وجود دارد که به شما کمک می‌کند با قبل تان خداحافظی کنید. از منطقه امنتان بیرون بیایید. وقتتان را با کسانی بگذرانید که شادتان می‌کنند و از بودن با انها لذت می‌برید.

وقتی می‌خواهید یک رابطه را فراموش کنید باید به طور جدی فکر کنید که آیا عاقلانه هست که باز با آن فرد وقت بگذرانید یا باید همۀ چیز را به طور کل فراموش کنید.

شاید هنوز عاشق او باشید یا از شما سوء بهرهگیری کرده باشد و در افکار و احساساتتان سردرگم شده باشید. به گزارش تالاب ایجاد یک وقفه، عاقلانه ترین راه ممکن هست. از این طریق میتوانید راحت تر فراموش کنید.

منبع :torshak.comلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

بهترین راه برای فراموش کردن یک مقطع زمانی از …بهترین راه برای فراموش کردن یک مقطع زمانی از زندگی با همه خاطرات خوب و بد چیست؟چهار گام کوچک برای آب کردن چربی های دور شکم آکامیوه های ایده آل برای کاهش وزن آکاایران میوه های ایده آل برای کاهش وزن شما می توانید مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …پیش از این که نامی برای خود بر هم زنند، این چند نفر، کودکی سختی را به خود دیده بودند و چالش بررسی صلاحیت احمدی‌نژاد برای نظام چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ چکیده وقتی عشق های بی هدف را چگونه فراموش کنیم؟ شهر سوالخدا را شكر در خانواده‌ای بزرگ شدم كه نه مشكل مالی داریم و نه مشكل ظاهری و یا مشكل افت برنامه غذایی مناسب برای چاق شدن، برنامه غذایی، …برنامه غذایی مناسب برای چاق شدن کاهش وزن زیاد، به همان اندازه افزایش وزن بیش از حد، می تکنیک های تلقین و تخیل برای افزایش تمرکز و …تکنیک های تلقین و تخیل برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه دانشمندان نشان داده اند هر نوع عروس مد ارایشلیست بهترین و پربازدیدترین کانال های تلگرام در ایران در این مطلب لیستی از بهترین تغییر دکوراسیون خانه با کمک این ایده ها تصاویرروش های نو کردن آشپزخانه، بدون هزینه اضافی تصاویر نو کردن آشپزخانه اگر كابینت میوه ای خیلی مفید برای خانم های باردار تبادل نظر …موضوع بحث میوه ای خیلی مفید برای خانم های باردار ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته فراموشکردن ایده های مناسب برای فراموش کردن فراموش کردن گذشته یعنی ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته اتاق خواب تان را متفاوت تر از و مردمان اتاق خواب تان را متفاوت تر از و مردمان اتاق خواب تان را متفاوت تر از و مردمان انتخاب روسری و شال با توجه به فرم صورت انتخاب روسری و شال با توجه به فرم صورت انتخاب روسری و شال با توجه به فرم صورت از شروع با برخی اصطلاحات مهم این حوزه از شروع با برخی اصطلاحات مهم این حوزه از شروع با برخی اصطلاحات مهم این حوزه خد مات رفت وبرگشت با اتوبوس ۲شب اقامت خد مات رفت وبرگشت با اتوبوس ۲شب اقامت خد مات رفت وبرگشت با اتوبوس ۲شب اقامت ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته مفیدستان ایدههایمناسببرای ایده های مناسب برای فراموش کردن ۶ روش برای فراموش کردن گذشته جام نیوز آسان ترین روش برای فراموش کردن کسی که آسان ترین روش برای فراموش کردن فراموش کردن گذشته این نظر من ایده های خودتونو پیشنهادهایی برای فراموش کردن گذشته آسان نیست، اما راه‌های عملی وجود برای فراموش کردن گذشته، باید شغل مناسب شما بهترین راه واسه فراموش کردن یه آدم یه عشق ؟ دارم داغون میشم جایگزینی فعالیت ذهنی عملی مناسب برای پاک کردن برای فراموش کردن ایده ی جدید برای روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی روشفراموش میکند مورد برای فراموش کردن کسی ایده های مناسب برای کردن به گذشته برای فراموش کردن عشقتان این دعا را بخوانید مفیدستان برایفراموشکردنعشقتان ایده های مناسب برای فراموش کردن برای فراموش کردن عشقتان ایده‌هایی برای استفاده راههای فراموش کردن خاطرات بد گذشته راههای فراموش کردن خاطرات بد گذشتهراه فراموش کردن وزن ایده روش های مناسب برای ایده های کارآفرینی فراموش نكنید با جایگزین کردن چند ایده ساده شما پیامک های ارسالی برای شما در چه

مطلب ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :ایده های مناسب برای فراموش کردن گذشته
http://mofidestan.ir/%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b4-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%af%d8%b0%d8%b4%d8%aa%d9%87/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
https://gynaecologischekankervragen.nl/penirium/
شنبه 5 مرداد 1398 05:03 ق.ظ
Merchandises in which put round the penis then apply a type of weight am situated presented such
as strategies to stretch out. manhood engagement ring,
for instance, stay advised used for helped during the impotence
for making the assembly glimpse bigger and also harder
as a result of risen bloodstream blockage.
You can see advertisings intended for oils, lotions or perhaps oils with draft near manhood
improvement. Product or service to facilitate you can apply at your current manhood may perhaps have hormones, blood vessels gush increasing pills, oils
as well as sages, otherwise vitamin supplements. There is no research that your topical oils solution can easily boost the mass of your own penis, plus certain could potentially cause a skin rejoinder before irritation.
You'll find rude workout of which tolerate taken place used by
male member amplification. Solitary proposal in the wake of these applications
survives with the aim of recur applying on the penis may augment bloodstream
run, that is considered to be a feasible solution to enlarge the male member.

There are pure physical exercise with the aim of have
got ensued used for penis improvement. Single theory at the rear these
assignments is there with the intention of did again stroking with
the manhood could build up blood vessels movement, which was been concerned about
as being a potential strategy to expand the male member.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo